NA DZIEŃ DZIECKA DO LASU

DSCN6708

Wycieczka do lasu to idealny sposób na spędzenie Dnia Dziecka.  Tak właśnie ten dzień spędziły klasy czwarte b, d ,i  e. Przez cały rok szkolny uczniowie miło i na sportowo spędzają  przerwy, a wszystko po to, aby być zdrowym i podołać  jak najlepiej obowiązkom szkolnym. Stąd pomysł rodziców, aby swoje święto dzieci spędziły w lesie w relaksującym otoczeniu przyrody. Uczniowie uczestniczyli  w spotkaniu z leśnikiem , który w sposób bardzo ciekawy  i przyjemny opowiadał  o mieszkańcach naszego lasu. Tego dnia  nie zabrakło niespodzianek przygotowanych przez Trójkę Klasową . Oprócz zorganizowanego ogniska ,rodzice zakupili słodycze i lody. Dzieci bawiły się , grały w piłkę,  spacerowały po lesie. Poszukując  zwierząt i  ciekawych okazów roślin.  Dzień Dziecka spędziły radośnie  i nabrały energii na wytężoną końcówkę  roku szkolnego.