DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA

DSCN7262

Dnia 25 listopada 2014 r. odbyły się w naszej szkole oczekiwane przez  uczniów Andrzejki.   Organizatorem imprezy szkolnej była pani Wiesława Majdańska , p. Agnieszka Szymczyk oraz p. Aleksandra Antczak.  Zgodnie z tradycją podczas wróżb św. Andrzej uchyla rąbka tajemnicy wszystkim pragnącym poznać, jaka przyszłość  ich czeka . W związku z tym w rolę wróżek wcieliły się chętne uczennice  oraz pani Wiesława Majdańska . Wśród wielu wróżb największym powodzeniem cieszyły się wróżby z zawodami, serca z imionami oraz wróżenie z kart wspomagane czarodziejską kulą. Andrzejkowe wróżby uświetniała  dyskoteka przygotowana przez Samorząd Uczniowski pod kierunkiem pani  Bożeny Mielczarek. Była to wyjątkowa zabawa ponieważ przebiegała  w nowej sali sportowej. Poza tym  przed wejściem na każdego  uczestnika czekała niespodzianka w postaci  cukierka z wróżbą.  Andrzejkowa dyskoteka  upłynęła w miłej atmosferze, wszyscy wspaniale się bawili.

Aleksandra Antczak