Regulamin konkursu na hasło promocyjne Miasta Turek

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Burmistrz Miasta Turku, zwany dalej Organizatorem, ogłasza konkurs na HASŁO PROMOCYJNE MIASTA TUREK.
  2. Konkurs ma charakter jednoetapowy. Skierowany jest do uczniów niżej wymienionych szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich:

®   Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Turku

®   Szkoła Podstawowa nr 4 im. gen. M. Smorawińskiego w Turku

®   Szkoła Podstawowanr 5 im. UNICEF w Turku

®   Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Turku

®   Gimnazjum nr 1 im Lotnictwa Polskiego w Turku

®   Zespół Szkół Technicznych im. gen. prof. Sylwestra Kaliskiego w Turku

®   Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku

®   Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznegow Kaczkach Średnich.

1. Celem konkursu jest wyłonienie i wytypowanie hasła, które stanie się wizytówką Miasta Turek i będzie wykorzystywane we wszelkiego rodzaju formach promocji Miasta Turek w Internecie, na drukach firmowych, wizytówkach, bilbordach, banerach, reklamach, koszulkach, gadżetach, pucharach, medalach i innych formach promocji.
  2. Hasło może zawierać nazwę miasta Turek.
  3. Hasło powinno w sposób możliwie jasny komunikować główne założenia Zintegrowanej Strategii Rozwoju Gospodarczego Gmin Powiatu Tureckiego na lata 2015 – 2025 (do pobrania ze stron Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Turku, pod adresem bip.miastoturek.pl)

II. WARUNKI UCZESTNICTWA

1. Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie do konkursu zakodowanych hasełpromocyjnych Miasta Turek przez nauczyciela prowadzącego. Zgłoszenie następuje poprzez wysłanie za pośrednictwem poczty elektronicznej zebranych od uczniów szkoły haseł promocyjnych na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . W mailu powinny znaleźć się dane dotyczące szkoły, nazwa klasy oraz nazwisko nauczyciela prowadzącego (bez podawania nazwisk uczniów).
  2. Każdy uczestnik może przedstawić maksymalnie 3 propozycje hasła.
  3. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w Konkursie za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych (załącznik nr 1).
  4. Propozycje hasła mogą być zgłaszane do konkursu jedynie, gdy autorom przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich, a propozycja hasła nie jest obciążona żadnymi prawami autorskimi ani roszczeniami osób trzecich

III. TERMIN SKŁADANIA PROPOZYCJI HASEŁ

1. Propozycje można składać za pośrednictwem poczty elektronicznej do dnia
    30 września (niedziela) 2015 roku, do godziny 24.00
  2. Propozycje haseł dostarczone po tym terminie nie będą rozpatrywane.

IV. ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

1. O wyłonieniu zwycięzców konkursu zadecyduje powołane przez Organizatora Jury.
  2. Organizator przewiduje jedną nagrodę główną w postaci Tabletu Samsung Galaxy.
  3. Organizator zastrzega sobie prawo do nierozstrzygnięcia konkursu, jeśli prace nie spełnią warunków regulaminu lub ich poziom nie będzie spełniał oczekiwań Organizatora.
    1. Ogłoszenie wyników planowane jest na dzień 9 października 2015 r. przy czym Organizator zastrzega sobie prawo zmiany terminu.
    2. Informacja o haśle, który zwyciężyło w konkursie znajdzie się na stronie www.miastoturek.pl
    3. Laureat konkursu zostanie powiadomiony przez Organizatora o rozstrzygnięciu konkursu pisemnie, telefonicznie lub mailem.

V. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Dane osobowe dostarczone do Organizatora będą przetwarzane przez niego w celu realizacji konkursu, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)
  2. W przypadku otrzymania nagrody Uczestnik konkursu wyraża zgodę na publikowanie swoich danych.
  3. Zwycięzca konkursu przeniesie autorskie prawa majątkowe do hasła promocyjnego Miasta Turek na Gminę Miejską Turek we wszelkich formach wykorzystania hasła.
  4. Uczestnictwo w konkursie jest jednoznaczne z akceptacją jego Regulaminu.
  5. Niniejszy Regulamin dostępny jest w Wydziale Strategii i Rozwoju Urzędu Miejskiego w Turku oraz na stronach internetowych miasta: www.miastoturek.pl.
    1. W razie pytań i wątpliwości dodatkowe informacje na temat konkursu można uzyskać w Wydziale Strategii i Rozwoju Urzędu Miejskiego w Turku, pod numerem telefonu289 61 07 od poniedziałku do piątku w godzinach 7.15–15.15. lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZAŁĄCZNIK