Obraz 413

Sprzątanie Świata 2015

Tegoroczna akcja „Sprzątanie Świata 2015” w naszej szkole odbywa się pod hasłem: „Zacznij od siebie i swojego otoczenia”. Uczniowie szkoły sprzątali swoje najbliższe otoczenie: klasy, teren szkolny. Szczególną uwagę na problemy zwróciła klasa IV c, organizując dla swoich kolegów i koleżanek happening „Ziemia jest naszym domem!”. Podczas happeningu można było dowiedzieć się: jak bardzo ludzie niszczą przyrodę oraz jak zapobiec dalszej degradacji środowiska przyrodniczego. Klasa IVc śpiewała piosenki „ Ziemia” i „Do kosza”, by w sposób zabawny i relaksujący zachęcić do dbania o najbliższe otoczenia. Happening został przygotowany pod kierunkiem nauczyciela przyrody p. K. Błajet.