Finał konkursu „LIST DO OJCA”20150907 121131

7 września w konińskiej Mikroskali odbył się finał konkursu „List do Ojca”. Konkurs od trzech lat organizuje Senat, a na terenie rejonu konińskiego senator Ireneusz Niewiarowski. Ma on na celu wzmocnienie roli ojca w rodzinie, bo wciąż ( jak pokazują badania) spędza on z dziećmi za mało czasu. W subregionie konińskim w konkursie udział wzięło 154 uczniów klas IV i V szkół podstawowych. Dzieci w wzruszający sposób opisywały swoje relacje z ojcami. Aleksandra Pietrzak (kl.5d) i Radosław Kałużny (kl.5b) znaleźli się w gronie czworga laureatów konkursu.
Uczniom gratulujemy!