Wybory do Samorządu Uczniowskiego

We wtorek 30.09.2015r. w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Był to bardzo emocjonujący dzień.

Od rana trwały przygotowania. Komisja wyborcza, w której skład wchodziły osoby z pocztu sztandarowego z klas VI b, VI d i VI e zajmowała swoje miejsce w przejściu do biblioteki. Niektórzy z nich zapraszali klasy, niektórzy stali przy urnie wyborczej, a jeszcze inni siedzieli przy stole. Jak co roku można było zaznaczyć 12 kandydatów. Do zastanowienia się mieliśmy dużo czasu. Już od pewnego czasu na korytarzu wisiały plakaty przyszłych członków SU, a niedawno odbyła się debata wyborcza. Wiemy, iż umiejętność głosowania może nam się przydać w przyszłości.

Z niecierpliwością czekamy na wyniki. Liczymy, że wybraliśmy odpowiedzialne osoby.

Zuzanna Szczesiak kl. VI e