Dyskoteka 06.10.2015r.

06.10.2015r. w naszej szkole odbyła się dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka. Pojawiło się na niej wielu uczniów.
    Taniec staje się coraz popularniejszy. Mamy z nim do czynienia prawie codziennie.  Jest świetnym sposobem do dbania o swoją kondycję oraz o zdrowie. Nasza szkoła stara się organizować dyskoteki  jak najczęściej.
    Wszyscy wspaniale się bawiliśmy. Szaleliśmy na parkiecie.  Towarzyszyła nam dobra muzyka, a kolorowe światełka odbijały się od ścian hali gimnastycznej oraz wędrowały po uśmiechniętych twarzach. Tańczyliśmy  specjalne układy i wymyślaliśmy zupełnie nowe.
    Dyskoteka  bardzo nam się podobała. Mamy nadzieję, iż Samorząd Uczniowski zorganizuje jeszcze wiele takich zabaw.

Zuzanna Szczesiak, kl. VI e