DSC02927 2

Mamy nowy Samorząd Uczniowski

30 września już po raz trzeci w naszej szkole w ramach współpracy z Centrum Edukacji Obywatelskiej odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2015/2016. Zanotowaliśmy 94,1 % frekwencję wyborczą. Najwięcej głosów uzyskały następujące osoby: Kinga Fijałkowska, Massimo Wiśniewski, Wiktoria Szczupak, Joanna Rychter, Maria Rozmus, Klaudia Michalak, Aniela Kurzawa, Michalina Rosiak, Aleksander Pikuła, Oskar Brzostowski, Nadia Przygońska, Klaudia Kowalewska, Igor Jasnowski. Głosowało 241 uczniów na 256 uprawnionych do głosowania. Kampanię wyborcza, którą prowadzili nasi kandydaci przebiegała na zasadach fair play. Nasze korytarze i gazetki były kolorowe od pięknych plakatów wyborczych. Kandydaci rozmawiali z swoimi wyborcami, przedstawiali swój program, zachęcali do głosowania. Bardzo dobrze spisała się komisja wyborcza, która przygotowały lokal wyborczy, karty do głosowania, urnę wyborczą oraz listy wyborców; czuwała nad przebiegiem głosowania. Wszystkim uczestnikom wyborów dziękujemy, a członkom Rady SU gorąco gratulujemy!