WIZYTA RADNYCH KOMISJI OŚWIATY, KULTURY I SPORTU

12 września br. odwiedzli naszą szkołęRadni Komisji Oświaty, Kultury i Sportu Rady Miejskiej w Turku w osobach: Kwiatkowski Andrzej, Marczewski Maciej, Rygiert Wojciech, Zańko Albin, Aniołczyk Maciej, Jasak Darius oraz Pacześna Mariola. Państwu radnym towarzyszył Zastępca Burmistrza Miasta Turku Jerzy Kurzawa oraz pani Renata Rusek z Biura Rady Miejskiej. Goście zwiedzili szkołę, sprawdzili zakres wykonanych podczas wakacji prac remontowych, wysłuchali informacji o najważniejszych potrzebach oraz o przygotowaniach do uroczystości 90 - lecia naszej szkoły.