Poetyckie talenty w Szkole Podstawowej nr 1 w Turku20160322 104857

22 marca w Młodzieżowym Domu Kultury w Koninie odbyło się podsumowanie 25. Międzypowiatowego Konińskiego Konkursu Poezji Dziecięcej. Podczas imprezy można było usłyszeć poetyckie piosenki i obejrzeć prezentacje dziecięcych monodramów.

Ale najważniejsi byli młodzi poeci i wyniki konkursów.

Wśród nagrodzonych znalazło się troje uczniów „Jedynki”: Paula Biskup (kl. 3c), Radosław Kałużny (kl. 5b) i Kinga Fijałkowska (kl. 6e). Wiersze laureatów wydrukowano w okolicznościowym tomiku poetyckim oraz zaprezentowano w czasie imprezy podsumowującej.

Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów na drodze poetyckiego rozwoju!