SUKCES  RECYTATORSKI 20160323 095527

I FOTOGRAFICZNY UCZENNIC z SP 1

W turkowskim ogólniaku odbył się finał VII MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU ARTYSTYCZNEGO im. Włodzimierza Pietrzaka pt. „Całej ziemi jednym objąć nie można uściskiem”.

Uczniowie z całego kraju recytowali wiersze Włodzimierza Pietrzaka – prawnika, pisarza i żołnierza, który związany był z Turkiem. Od siedmiu lat konkurs cieszy się dużym zainteresowaniem uczniów „Jedynki”. Odnoszą w nim co roku sukcesy.

W tegorocznej edycji  recytatorskiej w kategorii szkół podstawowych I nagrodę zdobyła Agata Drabina (kl.6e), II Julia Tomaszak (kl. 6e), a III Nina Grabara (kl. 5d).

Agata Drabina zdobyła także III nagrodę w edycji fotograficznej konkursu.

Gratulujemy laureatkom i życzymy dalszych sukcesów!