PRELEKCJA O WPŁYWIE UŻYWEK NA ZDROWIE CZŁOWIEKA DSC 0199

W tym tygodniu już po raz drugi  w naszej szkole miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Gościem naszym był dr nauk medycznych, specjalista psychiatra, certyfikowany psychoterapeuta Jerzy Olas.

W trosce o własne bezpieczeństwo i zdrowie wzięliśmy udział w spotkaniu na temat wpływu używek na zdrowie człowieka. Wszyscy w skupieniu wysłuchaliśmy wykładu o szkodliwości działania dopalaczy i narkotyków na młody organizm. Dowiedzieliśmy się także wielu interesujących rzeczy na temat innych uzależnień, poznaliśmy ich skutki oraz zrozumieliśmy, jak duży wpływ na zdrowie psychiczne człowieka mają więzi rodzinne. W trakcie wykładu chętnie zadawaliśmy pytania.

W spotkaniu wzięli udział uczniowie klas piątych i szóstych.