Lekcja inna niż wszystkie...

Wyszliśmy z klasy, by pójść do innej,

Tam podłogą – ziemia, Dachem – niebo, Oknami – chmury,

A drzwiami – słońce ”.
IMG 20160509 194200

Tak właśnie, uczniowie klasy II e - wraz z wychowawczynią panią Elżbietą Frasunkiewicz i panią Wiesławą Majdańską - spędzili czas na Zielonej Szkole w pięknym, malowniczym zakątku Wielkopolski, z dala od zgiełku miast i hałasu. Był to pierwszy, prawdziwy, samodzielny wyjazd.

Ale drugoklasiści mają powody do dumy ! Wszyscy dzielnie znosili rozłąkę. Wykazali się dużą samodzielnością, wytrwałością, ogromnym zaangażowaniem we wszystkie zajęcia , a wzorową postawą godnie reprezentowali naszą szkołę.

Doświadczenie i wrażenia, jakie dzieci zdobyły podczas pobytu na ZS sprawiły, że wszyscy wyjeżdżali szczęśliwi i zadowoleni, z bagażem wspaniałych, niezapomnianych wrażeń.